Poznaj nas

Dział dekoracji firmy Multirolo powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów i obecnego rynku. W naszym salonie znajdziecie Państwo profesjonalną i kompleksową obsługę.
Zapraszamy!

Oferta

Nieskończona inspiracja

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy możliwość wykonania niezwykle ciekawych projektów. U nas znajdziecie Państwo bogatą kolekcję tkanin, z których wykonujemy aranżacje okienne oraz inne dodatki, które podkreślą charakter wnętrza.

Oferta

Wachlarz możliwości

Nasze realizacje mają charakter kompleksowy. Od pomiaru u klienta i porad w doborze tkanin na bazie wzorników, poprzez projektowanie dekoracji z pomocą architekta po profesjonalne szycie, upinanie, montaż i zawszieszanie.

Oferta

Kilka słów o nas

35 lat tradycji

Firma MultiRolo od przeszło 35 lat specjalizuje się w wyrobach do dekoracji okien.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy możliwość wykonania ciekawych projektów, a powierzone nam realizacje wykonujemy z pełną starannością, dokładnością i terminowością.

Nasze produkty, charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

Nasza OfertaTo, co nas wyróżnia

Eleganckie i wygodne

Firany, zasłony typu flex

Nowoczesne i estetyczne firany lub zasłony równomiernie marszczone na specjalnych regulowanych wieszakach typu Flex są innowacyjnym i uniwersalnym rozwiązaniem do każdego typu okna. To rozwiązanie pozwala na łatwe zasłanianie i odsłanianie okna. Poręczne zawieszanie ułatwia utrzymanie firany lub zasłony w czystości. Bogata kolekcja tkaniny umożliwia dobór dekoracji okiennej do każdego typu wnętrza. Wykonujemy marszczenia na 1 , 2 lub 3 zaszewki. Montaż możliwy na szynach lub na dowolnym karniszu.

W nowoczesnym stylu

Firany, zasłony typu wave

Funkcjonalny i estetyczny system połączony z ciekawą kolekcją tkanin pozwala na dopasowanie dekoracji do każdego wnętrza. Standardowo dostarczamy go wraz z szyną. Dzięki zastosowaniu mechanizmu obsługiwanego sznurkiem obsługa jest komfortowa, zasłony układają się w równe fale a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Szyny występują w dwóch kolorach: białym i srebrnym mat. Zalecamy montaż do sufitu, istnieje możliwość montażu do ściany za pomocą kątowników.

Proste i estetyczne

Zasłony rzymskie

Idealnie połączenie tradycyjności z nowoczesnością. Zasłony rzymskie pasują do wszystkich wnętrz zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Posiadają one wszyte w tkaninę fiszbiny lub taśmy, które podczas podnoszenia rolety układają tkaninę w ozdobne zakładki. Zasłony wykonujemy w kilku modelach. Każdy z modeli może zostać wykonany w wersji sterowanej elektrycznie.

Klasyczne i eleganckie

Zasłony angielskie, austriackie, francuskie

Zasłona angielska to skrzyżowanie rolety rzymskiej z roletą austriacką, ma bardzo opływową linię, a jej fałdy w trakcie podciągania tworzą półkule. Może być wykorzystana jako samodzielna osłona okna, bądź stosowana w połączeniu z tradycyjnymi zasłonami w formie lambrekinu w celu uzyskania warstwowego wyglądu.

Zasłony austriackie w odróżnieniu od zasłon rzymskich składają się z podwójnej ilości tkaniny, zmarszczonej wzdłuż górnej krawędzi, dzięki czemu tkanina przechodzi płynnie w ozdobne fale u dołu.

Rolety francuskie są w subtelny sposób podwiązywane tasiemkami, stały się prawdziwym hitem wśród wielbicieli wnętrz w stylu skandynawskim, prowansalskim i rustykalnym.

Ciekawe rozwiązania

Zasłony na kołach, taśmach, troczkach

Elementy służące do mocowania zasłon mają ogromny wpływ na ostateczny wygląd dekoracji więc należy je dobrać w przemyślany sposób. Najpopularniejsze są kółka, których posiadamy szeroki wybór tak, aby dobrać to, co będzie najbardziej pasowało do całości pomieszczenia.

Ciekawym rozwiązaniem są także szelki wiązadła lub wstążki przyszyte w regularnych odstępach do górnego brzegu zasłony dodają jej atrakcyjności. Można je wykonać z tego samego co zasłona materiału lub przeciwnie, wybrać kontrastowy kolor i wzór.

Nadające styl

Lambrekiny i dodatki

Wierząc, że detalami buduje się charakter i atmosferę każdego wnętrza dajemy Państwu możliwość zamówienia szytych na miarę: narzut i poszewek do poduszek, które stanowią doskonałe połączenie użyteczności z ciekawym wzornictwem. Bieżników, serwet, obrusów z tkanin nawiązujących do reszty wystroju. Prawidłowo dobrane dodatki w bardzo prosty sposób pozwalają połączyć wnętrza w harmonijną całość. Aby nadać nowy charakter siedziska, krzesła czy kanapy, wystarczy wymiana obicia dlatego posiadamy szeroki wybór tkanin tapicerskich.

linia

Multirolo 2017