rolety
tel.+48 58-512-66-00
tel.+48 502-52-56-58
e-mail:sklep@multirolo.pl
pon-pt 10.00-18.00


ŻALUZJE PIONOWE

Żaluzje pionowe polecane są w szczególności po pomieszczeń biurowych. Lamelki żaluzji pionowej wykonane są z impregnowanych, antystatycznych tkanin, dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej.

W zależności od potrzeb i wymagań Klientów oferujemy żaluzje pionowe materiałowe, o szerokości lamelki:

  • 89 mm
  • 127 mm

Żaluzja pionowa może być obsługiwana ręcznie lub elektrycznie. Przy realizacji zamówień przez klientów instytucjonalnych firma oferuje wysokie rabaty.


Żaluzje pionowe to najpowszechniej stosowany typ żaluzji w pomieszczeniach biurowych. Ich funkcjonalność można porównać do żaluzji poziomych (niezależne funkcje zsuwania i obrotu lameli). Bardzo szeroka gama tkanin o różnorodnych cechach (niepalne, black-out, screen) oraz ogromna paleta kolorów, może spełnić wszelkie wymagania.


Żaluzje pionowe z wykorzystaniem lameli PVC są szczególne przydatne w miejscach o podwyższonej wilgotności, lub w pomieszczeniach z wymogami sterylności. Dają się znacznie łatwiej czyścić niż lamele z tkaniny.

Żaluzje pionowe z lamelami aluminiowymi posiadają podobne cechy jak PVC czyli łatwość utrzymania w czystości oraz możliwość zastosowania w pomieszczeniu o podwyższonej wilgotności. Lamele aluminiowe są znacznie lżejsze niż PVC, pozwalają więc na wykonanie żaluzji o większych gabarytach.

linia